در حال بارگزاری ...

بای قسط همواره بر اصل حریم شخصی تاکید دارد و حین خرید، ثبت نظر یا استفاده از امکانات وب سایت و اپلیکیشن اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا با تحلیل آنها بتواند خدمات خود را امن و مطمئن به کاربران ارائه دهد.

برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، کد پستی، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است و طی فرآیند خرید آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت درج شده توسط مشتری، به منزله تایید صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، بای قسط جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.

مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و بای قسط تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.

همچنین بای قسط ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه سازی محتوای وب سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع رسانی رویدادها  و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه کالا قسطی را در پروفایل خود لغو کنند.

دسته بندی ها
کالای دیجیتال قسطی
لوازم جانبی قسطی
لوازم خانگی قسطی